1

Hakkımızda

1994 yılında elektrik sektöründe faaliyete başladık.2004 yılında Taş yapı olarak inşaat sektörünede giriş yaptık.
Bugüne kadar 18 proje toplam 250 daire teslimini gerçekleştirdik.
Taş yapı olarak en doğru ve kaliteli çözümlerle müşteri memnuniyetini birinci
planda tutmayı benimsedik.Günümüzde en önemli yatırımın insana yapılması gerektiğinin bilinciyle
bugünlere gelmeyi başardık.

2

Vizyon

Doğru ve emin adımlarla 1994 yılından bugüne İzmir – Menemen’de faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Tasarımdan mimariye planlamadan üretime çağın gereksinimlerine uygun teknolojiyi,doğru ve kaliteli mazemeleri projelerimizde kullanıyoruz.
Taş Yapı olarak yönetici kadromuz,personelimiz ve müşterilerimizle uyumluluk çerçevesinde her zaman en kaliteli calısma koşullarını saglıyoruz.

 

3

Bizim için Kalite

Taş yapı inşaat olarak kaliteli, dayanıklı, modern ve estetik projeleri hayata geçiriyoruz. Geçmiş tecrübelerimiz ve zamanında gerçekleştirdiğimiz projelerimizle her zaman müşterilerimizin takdirini kazandık. Her kesime uygun kaliteli ve güvenli yapılar içeren çalışmalarımızla yolumuza devam ediyoruz. Tüm projelerimizde kalite ve güveni harmanlayarak başarılı bir şekilde sonlandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Projelerimizde kalite çizgimizi sadece inşaat aşamasında değil hizmet süreçlerini ve satış sonrasını da kapsayacak şekilde devamını sağlıyoruz. Uzmanı olduğumuz inşaat sektörünün gelişimine ve değişimine uyumlu olarak her zaman en iyisini yapmaya söz verdik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.